Стол MARSTRAND д. 200см нат. дуб + 4 Стулья JONSTRUP тедди Код/Артикул S000716

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: дерево и шпон дуба. 100х200/280 см, выс. 75 см. Стулья: ткань и сталь. Сидения из классической мебельной ткани со съемным чехлом из ткани тедди.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 140 см, 65 см |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 65 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Регульований розмір | 200/240/280 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 100 см, Довжина: 200/280 см, Висота: 75 см|Ширина: 45 см, Висота: 89 см, Глибина: 54 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 109 см, довжина: 130 см, висота: 41 см|ширина: 62 см, довжина: 45 см, висота: 65 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями, Стільниці можна зберігати під основною |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Овал |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 52 619 ₴

