Стол AGERBY д. 190 нат. дуб + 4 Стулья PEBRINGE серый бархат Код/Артикул S000339

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 52 |
| Высота сидения | 47 |
| Відстань між ніжками | 190 см, 90 см |
| Глубина сиденья | 46 |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Промащений |
| Простір під столом | 74 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 52 см, Висота: 82 см, Глибина: 62 см|Ширина: 90 см, Довжина: 190 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 57 см, довжина: 70 см, висота: 29, 2 см|ширина: 98 см, довжина: 198 см, висота: 23 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Натуральний дуб|Сірий, Натуральний дуб |
- Цена: 51 149 ₴

