Стол MARSTRAND д. 110см нат. дуб + 4 Стулья EJSING бе Код/Артикул S000715

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: дерево и шпон дуба. Диам. 110 см, выс. 75 см. Размер в разложенном состоянии: 110х200 см, выс. 75 см. Стулья: ткань и сталь.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 63 |
| Высота сидения | 47 |
| Відстань між ніжками | 155 см, 66 см |
| Глубина сиденья | 47 |
| З підлокітниками | Да |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 65 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 110 см, Довжина: 200 см, Діаметр: 110 см, Висота: 75 см|Ширина: 55 см, Висота: 79 см, Глибина: 55 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 117 см, довжина: 119 см, висота: 28 см|ширина: 60 см, довжина: 101 см, висота: 20 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 23 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 23 кг/м |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 49 973 ₴

