Комплект мебели для отдыха LILLESTROEM 4м черный Код/Артикул 3726185

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 58 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 35 см |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Категория | 2-місна софа |
| Количество мест | 4 |
| Материал | Kаркас: Сталь, Спинка: Сталь, Сидіння: Сталь, Підлокітник: Сталь|Kаркас: Сталь, Столешня: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 25 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліестер, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Су |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 25 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліестер, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Су |
| Протестовано для ваги | 440 кг |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 37, 5/37, 5 см, довжина: 129, 5/129, 5 см, висота: 65/65 см |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 133 см, Висота: 68 см, Глибина: 82 см, висота сидіння: 30, Ширина: 60, Довжина: 100 см, Висота: 38 см, Ширина: 70, Висота: 68 см, Глибина: 82 см, висота сидіння: 30 |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Черный |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
| комплект меблів для відпочинку | 2-місна софа, 2 крісла, 1 стіл |
- Цена: 48 509 ₴






