Обеденный стол ROSLEV 95x200см натуральный дуб/черный Код/Артикул 3601115

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол с возможностью установки дополнительных столешниц. Столешница из массива дуба и черные ножки из стали. Дерево обработано маслом для защиты и подчеркивания природного цвета. Каждый стол имеет свой уникальный внешний вид. Добавив дополнительные столешницы, можно легко расширить стол до 250 или 300 см, чтобы разместить больше людей. Столешницы можно купить отдельно. 95х200 см, выс. 75 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вигляд | Матеріали та / або спосіб виробництва забезпечують кожному товару свій унікальний зовнішній вигляд |
| Відстань між ніжками | 148 см |
| Кількість упаковок | 2 |
| Материал | Верхня частина: Масив дуба, ніжки: Сталь, Каркас: Метал, Поверхня: Олія для дерева|Масив дуба, Сталь |
| Обработка | Промащений, Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Простір під столом | 71 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 95 см, Довжина: 200 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 202 см, довжина: 97 см, висота: 73 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Стіл із розсувною стільницею | Можна встановити 2 додаткові стільниці, які продаються окремо. Розмір стільниці 95х50 см |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Натуральний дуб, Чорний |
- Цена: 48 509 ₴






