Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 60 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 41 см |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Категория | 3-місна софа з шезлонгом |
| Количество мест | 4 |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Промащений, Порошкове покриття |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 23 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Пранн |
| Протестовано для ваги | 440 кг |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 76/65 см, довжина: 174/69 см, висота: 36, 5/36 см |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 178 см, Висота: 75 см, Глибина: 69/140 см, висота сидіння: 43, Двосторонній: так, Ширина: 56, Довжина: 93 см, Висота: 43 см, Ширина: 66, Висота: 75 см, Глибина: 68 см, висота сидіння: 43 |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Черный |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
| комплект меблів для відпочинку | 3-місна софа із шезлонгом, 1 крісло, 1 стіл |
- Цена: 47 039 ₴







