Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: сталь, промащенный хардвуд (сертификат FSC®) и петан. 56х93 см, выс. 43 см. 2-х местная софа и кресла: сталь и петан. С прекрасными подушками в чехлах из крепкого структурированного материала
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 60 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 41 см |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Категория | 2-місна софа |
| Количество мест | 4 |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Промащений, Порошкове покриття |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 23 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Пранн |
| Протестовано для ваги | 440 кг |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 73/68 см, довжина: 116/116 см, висота: 26/34 см |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 123 см, Висота: 75 см, Глибина: 68 см, висота сидіння: 43, Ширина: 56, Довжина: 93 см, Висота: 43 см, Ширина: 66, Висота: 75 см, Глибина: 68 см, висота сидіння: 43 |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Черный |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
| комплект меблів для відпочинку | 2-місна софа, 2 крісла, 1 стіл |
- Цена: 44 099 ₴







