Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Раздвижной садовый стол с выдвижным механизмом. С 2 удлинителями столешницы, которые можно хранить под основной. Серая столешница из композитного дерева DURAWOOD® и алюминиевая основа и ножки с порошковым покрытием. DURAWOOD® – это прочный композитный материал, состоящий из волокон твердой древесины FSC® и пластика. Имеет внешний вид и текстуру натуральной древесины, но не нуждается в уходе. Алюминий – легкий и прочный материал, не ржавеющий. Вы можете легко расширить стол до 265 или 315 см, чтобы разместить больше людей. 95х214 см, выс. 77 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 66 см |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Материал | Каркас: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Столешня: DURAWOOD композит дерева (поліетилен, волокна хардвуду)DURA |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Регульований розмір | 214/265/315 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 95 см, Довжина: 214/315 см, Висота: 77 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 101/56 см, довжина: 222/100 см, висота: 11/16 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями, Стільниці можна зберігати під основною |
| Форма | Прямоугольник |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 44 099 ₴







