Стол NORTOFT д. 120см дуб теплый дуб + 4 Стулья ADSLEV беж Код/Артикул S000852

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат и сталь. Диам. 120 см, выс. 75 см. Стулья: ткань и массив дерева
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 67 |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 44 |
| З підлокітниками | Да |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Морений |
| Простір під столом | 72 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 120 см, Висота: 75 см|Ширина: 59 см, Висота: 82 см, Глибина: 59 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 125 см, довжина: 136 см, висота: 13 см|ширина: 58 см, довжина: 62 см, висота: 53 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 25 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
| Цвет | Бежевий, Натуральний дуб|Теплий дуб, Чорний |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 44 093 ₴

