Стол MUNKEBY д. 180см тёплый дуб + 4 Стулья ROSTRUP бежевый Код/Артикул S364181

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат. 90х180 см, выс. 75 см. Стулья: ткань. Вращающаяся основа из стали.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 60 |
| Высота сидения | 51 |
| Відстань між ніжками | 117 см |
| Глубина сиденья | 43 |
| З підлокітниками | Да |
| Цвет | Бежевый |
| Кількість упаковок | 2 |
| Простір під столом | 71 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 57 см, Висота: 86 см, Глибина: 57 см|Ширина: 90 см, Довжина: 180 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 111 см, довжина: 191 см, висота: 15 см|ширина: 58 см, довжина: 66 см, висота: 52 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 20/28 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 20 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Функція | Основа, що обертається |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 44 093 ₴
