Стол ALSTED д. 160см нат. дуб + 4 Стулья ADSLEV серый бархат Код/Артикул S000849

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат и сталь. 90х160 см, выс. 75 см. Стулья: бархатная ткань и дерево
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 67 |
| Высота сидения | 48 |
| Відстань між ніжками | 128 см, 58 см |
| Глубина сиденья | 44 |
| З підлокітниками | Да |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Морений |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 59 см, Висота: 82 см, Глибина: 59 см|Ширина: 90 см, Довжина: 160 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 62 см, довжина: 58 см, висота: 53 см|ширина: 94 см, довжина: 166 см, висота: 9 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 25 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 22 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Натуральний дуб|Сірий, Натура |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 44 093 ₴

