Стол AGERBY д. 119см нат. дуб + 4 Стулья THORUP беж Код/Артикул S000728

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: массив дуба и закаленное стекло. Диам. 119 см, выс. 76 см. Стулья: ткань и сталь
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 6 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 48 |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Фанера |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Промащений |
| Простір під столом | 74, 5 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 119 см, Висота: 76 см|Ширина: 52 см, Висота: 84 см, Глибина: 54 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 127 см, довжина: 133 см, висота: 11 см|ширина: 52 см, довжина: 58 см, висота: 51 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 18/20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 18/20 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 41 153 ₴

