Стол NORTOFT д. 200см дуб + 4 Стулья PURHUS серый/черный Код/Артикул S364308

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: декоративный шпон и сталь. 95х200 см, выс. 75 см. Стулья: ткань и сталь
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Ніжки необхідно монтувати|Самостійна збірка |
| Висота підлокітника | 63, 5 |
| Высота сидения | 49 |
| Відстань між ніжками | 200 см, 95 см |
| Глубина сиденья | 45 |
| З підлокітниками | Да |
| Кількість упаковок | 2 |
| Простір під столом | 69 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 59 см, Висота: 84 см, Глибина: 58 см|Ширина: 95 см, Довжина: 200 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 111 см, довжина: 213 см, висота: 14 см|ширина: 58 см, довжина: 70 см, висота: 26, 5 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Текстиль | Поліестер |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Темно-сірий, Чорний|Теплий дуб, Чорний |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 40 859 ₴

