Стол MADERUP д. 205см черный + 4 Стулья KRISTIANSTAD зеленый Код/Артикул S372726

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний|Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 69 см |
| Высота сидения | 45 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином.|Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Мотузка | 100% поліестер |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 56 см, Висота: 80 см, Глибина: 59 см|Ширина: 90 см, Довжина: 205 см, Висота: 74 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 93 см, довжина: 209 см, висота: 8 см |
| Форма | Прямоугольник |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 39 389 ₴






