Стол MARSTRAND д. 110см белый + 4 Стулья JONSTRUP серый Код/Артикул S361425

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: массив дерева и МДФ. 2 части столешницы. Диам. 110 см, выс. 75 см. Размеры в разложенном состоянии: 110х200 см, выс. 75 см. Стулья: ткань и сталь.
| Материал изготовления стола | |
|---|---|
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 46 |
| Відстань між ніжками | 66 см, 65 см |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 65 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 110 см, Довжина: 200 см, Діаметр: 110 см, Висота: 75 см|Ширина: 45 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 116, 5 см, довжина: 117 см, висота: 23 см|ширина: 46 см, довжина: 61 см, висота: 65 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 22 кг/м |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
| Цвет | Білий, Натура|Сірий, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 38 507 ₴
