Стол MUNKEBY д. 220см т. дуб + 4 Стулья KASTRUP песочный Код/Артикул S000693

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат. 100х220 см, выс. 75 см. Стулья: формованное сиденье и дерево дуба. С фиксированной подушкой для сидения.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 48 |
| Відстань між ніжками | 132 см |
| Глубина сиденья | 41 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Сталь |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 71 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 100 см, Довжина: 220 см, Висота: 75 см|Ширина: 49 см, Висота: 82 см, Глибина: 57 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 120 см, довжина: 229 см, висота: 15 см|ширина: 45 см, довжина: 57 см, висота: 49 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Піщаний, Натуральний дуб|Теплий дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 37 037 ₴

