Стол MARKSKEL д. 150/193см бел./дуб + 4 Стулья TUREBY беж Код/Артикул S000326

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: массив дерева и ламинат. 1 дополнительная столешница, которую можно хранить под основной. 90х150/193 см, выс. 75 см. Стулья: ткань и массив дерева
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 15 кг |
| Основные | |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| Відстань між ніжками | 132 см, 68 см |
| Глубина сиденья | 43 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Фанера, Масив сосни, Масив гевеї |
| Кількість упаковок | 3 |
| Обработка | Прозорий лак |
| Простір під столом | 64 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Регульований розмір | 150/193 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 47 см, Висота: 100 см, Глибина: 60 см|Ширина: 90 см, Довжина: 150/193 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 101 см, висота: 32 см|ширина: 83 см, довжина: 140 см, висота: 26, 1 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 1 додатковою стільницею, Стільницю можна зберігати під основною |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 34 979 ₴

