Обеденный стол SKOVLUNDE 90x200 натуральный дуб/черный Код/Артикул 3601233

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол с возможностью установки дополнительных столешниц. Столешница из массива и шпона дуба и черные ножки из соснового дерева и МДФ. Дерево лакированное для дополнительной защиты. Добавив дополнительные столешницы, можно легко расширить стол до 205 или 250 см, чтобы разместить больше людей. Столешницы можно купить отдельно. 90х200 см, выс. 76 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 46 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 168 см, 77 см |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 66 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Довжина: 200 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 95, 5 см, довжина: 206, 5 см, висота: 19 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Стіл із розсувною стільницею | Можна встановити 2 додаткові стільниці, які продаються окремо. Розмір стільниці 90х45 см |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Натуральний дуб, Чорний |
- Цена: 33 809 ₴



