Стол LINTRUP г. 140 г. н.дуб + 4 Стулья RISSKOV зелёный окс. Код/Артикул S369196

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат. 80х140 см, выс. 76 см. Стулья: бархатная ткань и сталь
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 49 |
| Глубина сиденья | 45 |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 1 |
| Простір під столом | 65 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 58 см, Висота: 82 см, Глибина: 60 см|Ширина: 80 см, Довжина: 140 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 71 см, висота: 53 см|ширина: 82 см, довжина: 158 см, висота: 6 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 23/30 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Карбонат кальцію, Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 20 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Дикий натуральний дуб|Темно-зелений, Чорний |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 33 803 ₴

