Стол VEDDE д. 120см дикий дуб + 4 Стулья KOKKEDAL серый окс. Код/Артикул S000400

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 48 |
| Відстань між ніжками | 97 см, 57 см |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал., Необроблений |
| Простір під столом | 64 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 52 см, Висота: 84 см, Глибина: 54 см|Ширина: 80 см, Довжина: 120 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 134 см, довжина: 82 см, висота: 8 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 20 кг/м |
| Текстиль | Поліестер |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Дикий темний дуб|Сірий, Чорний |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 32 039 ₴

