Стол LINTRUP д. 190/280см + 4 Стулья BISTRUP песочн./дуб Код/Артикул S000556

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат. 2 столешницы, которые можно хранить под основной. 90х190/235/280 см, выс. 77 см. Стулья: ткань и сталь
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 2 |
| Простір під столом | 65 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Регульований розмір | 190/235/280 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 44 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см|Ширина: 90 см, Довжина: 190/280 см, Висота: 77 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 42 см, довжина: 62 см, висота: 66 см|ширина: 92 см, довжина: 192 см, висота: 12 см |
| Сиденье | Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Піноматеріал: ПУ (поліуретан) |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями, Стільниці можна зберігати під основною |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 30 863 ₴



