Обеденный стол MARSTRAND диам. 110/110x200см натуральный дуб Код/Артикул 3640235

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Раздвижной обеденный стол с выдвижным механизмом. С 2 дополнительными столешницами. Круглый обеденный стол имеет столешницу из дубового шпона и ножки из массива дерева. Дерево покрыто лаком для увеличения срока службы. Можно легко растянуть стол до 200 см. Диам. 110 см, выс. 75 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 47 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 155 см, 66 см |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 65 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 110 см, Довжина: 200 см, Діаметр: 110 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 117 см, довжина: 119 см, висота: 28 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
- Цена: 29 399 ₴




