Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Сталь, промасленный хардвуд FSC® и полипропилен. С великолепной подушкой в крепком структурированном чехле. 110х80 см, выс. 149 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 18 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: 100% поліестер, Сидіння: 100% поліестер, ніжки: Деревина акації |
| Мотузка | 100% поліестер |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Промащений, Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліпропілен, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 18 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасува |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліпропілен, Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 110 см, Висота: 149 см, Глибина: 80 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 74 см, довжина: 113 см, висота: 70 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Натура |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
- Цена: 27 929 ₴







