Обеденный стол MARSTRAND диам. 110/110х200см белый/натуральный Код/Артикул 3601197

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Раздвижной обеденный стол с выдвижным механизмом. С 2 дополнительными столешницами. Круглый обеденный стол имеет белую столешницу из МДФ и ножки из массива дерева. Дерево покрыто лаком для увеличения срока службы. Вы можете легко расширить стол до 200 см, чтобы разместить больше людей. Диам. 110 см, выс. 75 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 66 см, 65 см |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 65 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 110 см, Довжина: 200 см, Діаметр: 110 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 116, 5 см, довжина: 117 см, висота: 23 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
- Цена: 27 929 ₴




