Стол NORTOFT д. 120см дуб + 4 Стулья JONSTRUP тедди льняной Код/Артикул S364231

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат и сталь. Диам. 120 см, выс. 75 см. Стулья: ткань и сталь. Сидения из классической мебельной ткани со съемным чехлом из ткани тедди.
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 5 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 2 |
| Простір під столом | 72 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 120 см, Висота: 75 см|Ширина: 45 см, Висота: 89 см, Глибина: 54 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 125 см, довжина: 136 см, висота: 13 см|ширина: 62 см, довжина: 45 см, висота: 65 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 27 629 ₴

