Стол JUNGEN д. 80/160см теплый дуб + 4 Стулья TUREBY беж Код/Артикул S364166

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: декоративный шпон. Откидная столешница позволяет легко удвоить размер стола. 80х80/160 см, выс. 76 см. Стулья: ткань и массив дерева
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| Відстань між ніжками | 75 см, 75 см |
| Глубина сиденья | 43 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Фанера, Масив сосни, Масив гевеї |
| Обработка | Прозорий лак |
| Простір під столом | 65 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Регульований розмір | 80/160 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 47 см, Висота: 100 см, Глибина: 60 см|Ширина: 80 см, Довжина: 80/160 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 101 см, висота: 32 см|ширина: 84 см, довжина: 116 см, висота: 6 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м |
| Стіл із розсувною стільницею | З відкидною стільницею |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Квадрат |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 26 894 ₴

