Лава-качели JUELSMINDE 219x130х184см натуральный Код/Артикул 3750003

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Скамья-качалка из стали и петана. С подушками. 219х130 см, выс. 184 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 75 см |
| Высота сидения | 46 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Количество мест | 3 |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: 100% поліестер, Сталь, Сидіння: 100% поліестер, Сталь, Підлокітник: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов., Сталь, ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 15 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, С |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 15 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, С |
| Покрытие | 100% поліестер |
| Протестовано для ваги | 330 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 219 см, Висота: 184 см, Глибина: 130 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 215 см, довжина: 55 см, висота: 23 см |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Натура |
| включає | Подушка |
- Цена: 26 459 ₴






