Стол AABENRAA д. 160см теплый дуб + 4 Стулья KLARUP черный Код/Артикул S362846

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат и сталь. 90х160 см, выс. 75 см. Стулья: формованное сиденье и сталь. С фиксированной подушкой из искусственной кожи
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 50 |
| Відстань між ніжками | 114 см, 76 см |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 1 |
| Простір під столом | 69 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 49 см, Висота: 85 см, Глибина: 56 см|Ширина: 90 см, Довжина: 160 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 58 см, висота: 52 см|ширина: 92 см, довжина: 169 см, висота: 10 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Сиденье | Наповнення: Штучна шкіра (ПУ/поліуретан), Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| набивка | сидіння |
- Цена: 26 453 ₴
