Кровать MARKSKEL 140x200см белый/цвет дикий натуральный дуб Код/Артикул 3620320

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат и МДФ. Вмещает пружинные и беспружинные матрасы размером 140х200 см. Без ламельного основания и матраса. 150х210 см, выс. 91 см
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
|---|---|
| Фасады | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас кровати | ЛамінатЛамінат - це тип декорового шпону зі зносостійкою поверхнею. Ламінат лакований або промащений, і, як правило, приклеюється до ДСП або дошки MDF., МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон дер |
| Материал | ЛамінатЛамінат - це тип декорового шпону зі зносостійкою поверхнею. Ламінат лакований або промащений, і, як правило, приклеюється до ДСП або дошки MDF., МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон дер |
| Прикроватная тумбочка | Матеріал: МеламінМеламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF., Плита ДСП, Масив сосни |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 150 см, Довжина: 210 см, Висота: 91 см |
| Розмір матраца | Ширина: 140 см, довжина: 200 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Середня балка | Масив сосни |
| Узголів'я підставка для ніг | Матеріал: ЛамінатЛамінат - це тип декорового шпону зі зносостійкою поверхнею. Ламінат лакований або промащений, і, як правило, приклеюється до ДСП або дошки MDF., МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених в |
| Цвет | Білий, Дикий натуральний дуб |
| Цікаво знати | Без основи під матрац, без матраца, Підходить для бокс-матраців, пружинних та безпружинних матраців |
| висота від підлоги до ліжка | 15 см |
- Цена: 24 989 ₴



