Стол VEDDE д. 80/160 д. н.дуб + 4 Стулья JONSTRUP серый/дуб Код/Артикул S000030

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат. Откидная столешница позволяет легко удвоить размер стола. 80х80/160 см, выс. 76 см. Стулья: ткань и сталь.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 46 |
| Відстань між ніжками | 57 см, 57 см |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Необроблений |
| Простір під столом | 62 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Регульований розмір | 80/160 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 45 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см|Ширина: 80 см, Довжина: 80/160 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 61 см, висота: 65 см|ширина: 82 см, довжина: 104 см, висота: 9 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 22 кг/м |
| Стіл із розсувною стільницею | З відкидною стільницею |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Квадрат |
| Цвет | Дикий темний дуб|Сірий, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 23 807 ₴


