Обеденный стол AGERBY 90x190см стекло/натуральный дуб Код/Артикул 3670218

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол со столешницей из закаленного стекла и ножками из массива дуба. Дерево обработано маслом для защиты и подчеркивания природного цвета. 90х190 см, выс. 75 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Дуб |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 190 см, 90 см |
| Кількість упаковок | 2 |
| Материал | Верхня частина: Загартоване скло, ніжки: Масив дуба, Сталь|Масив дуба, Сталь, Загартоване скло |
| Обработка | Промащений |
| Простір під столом | 74 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Довжина: 190 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 98 см, довжина: 198 см, висота: 23 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
- Цена: 23 999 ₴

