Стол SIRDAL д. 91см хардвуд + 4 Стулья NANNESTAD темно-серый Код/Артикул S371291

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Зібраний|Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 67 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 68 см |
| Высота сидения | 46 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином.|Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен|ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Промащений, Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 52 см, Висота: 81 см, Глибина: 54 см|Ширина: 91 см, Довжина: 91 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 98 см, довжина: 95 см, висота: 12 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Форма | Квадрат |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Темно-серый|Темно-сірий, Натура |
- Цена: 23 393 ₴






