Стол ALSTED д. 120см нат. дуб + 4 Стулья JONSTRUP асфальт Код/Артикул S000563

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат и сталь. Диам. 120 см, выс. 75 см. Стулья: ткань и сталь
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 46 |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 120 см, Висота: 75 см|Ширина: 44 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 122 см, довжина: 123 см, висота: 11 см|ширина: 44 см, довжина: 53 см, висота: 88 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 23 243 ₴

