Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Короб для хранения садовых подушек из промащенного хардвуда (сертификат FSC®) и гальванизированной стали. С удобной крышкой с гидравлическим подъемным механизмом. 133х54 см, выс. 61 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Верх | Гальванізована сталь |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Каркас | Деревина евкаліпта |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Обработка | Промащений, Порошкове покриття |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 133 см, Висота: 61 см, Глибина: 54 см, Літр: 284 л |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 134 см, довжина: 55 см, висота: 16 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сторони | Поліпропілен, Деревина евкаліпта |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Натура |
| внутрішній розмір | ширина:126 см, довжина:46 см, висота:49 |
- Цена: 22 499 ₴





