Кровать VEMMELEV с вместимостью 90x200см бежевый Код/Артикул 3650178

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під матрацом |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас кровати | МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., Плита ДСП, Фанера, Поліестер, Сталь |
| Кількість упаковок | 2 |
| Материал | ППУ, МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., Плита ДСП, Фанера, Поліестер, Сталь |
| Прикроватная тумбочка | Матеріал: ППУ, МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., Плита ДСП, Фанера, Поліестер, Сталь, Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанов |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 110 см, Довжина: 217 см, Висота: 102 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 111 см, довжина: 187 см, висота: 32 см |
| Розмір матраца | Ширина: 90 см, довжина: 200 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Узголів'я підставка для ніг | Матеріал: ППУ, МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., Плита ДСП, Фанера, Поліестер, Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, |
| Цікаво знати | Без матраца, Підходить для пружинних та безпружинних матраців, З ламельною основою |
- Цена: 22 499 ₴






