Стол LINTRUP д. 140см + 4 Стулья BISTRUP песочный/дуб Код/Артикул S000555

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат. 80х140 см, выс. 76 см. Стулья: ткань и сталь.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 47 |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 1 |
| Простір під столом | 65 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 44 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см|Ширина: 80 см, Довжина: 140 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 42 см, довжина: 62 см, висота: 66 см|ширина: 82 см, довжина: 158 см, висота: 6 см |
| Сиденье | Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м |
| Спинка | Піноматеріал: ПУ (поліуретан) |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Дикий натуральний дуб|Піщаний, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 22 493 ₴
