JEGIND д. 130см нат. дуб/черный + 4 JONSTRUP асфальт Код/Артикул S000969

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: дерево и шпон дуба. 80х130 см, выс. 75 см. Стулья: ткань и сталь.
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Дерево |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 46 |
| Відстань між ніжками | 117, 5 см, 67, 5 см |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Лакований|Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Простір під столом | 66, 7 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 44 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см|Ширина: 80 см, Довжина: 130 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 44 см, довжина: 53 см, висота: 88 см|ширина: 85 см, довжина: 138 см, висота: 11 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 22 493 ₴


