Стол VEDDE д. 160см д. дуб + 4 Стулья JONSTRUP серый/дуб Код/Артикул S000285

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат. 90х160 см, выс. 76 см. Стулья: ткань и сталь.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 46 |
| Відстань між ніжками | 137 см, 67 см |
| З підлокітниками | Нет |
| Кількість упаковок | 2 |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 45 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см|Ширина: 90 см, Довжина: 160 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 46 см, довжина: 61 см, висота: 65 см|ширина: 92 см, довжина: 173 см, висота: 12 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ППУ, Густина піни: 22 кг/м |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Дикий темний дуб|Сірий, Натуральний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 22 043 ₴

