Стол VEDDE д. 120см гл. дуб + 4 Стулья JONSTRUP карри/гл. дуб Код/Артикул S000045

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат. 80х120 см, выс. 76 см. Стулья: ткань и сталь.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 46 |
| Відстань між ніжками | 97 см, 57 см |
| Глубина сиденья | 42 |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Фанера |
| Кількість упаковок | 1 |
| Простір під столом | 64 см |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 45 см, Висота: 87 см, Глибина: 53 см|Ширина: 80 см, Довжина: 120 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 134 см, довжина: 82 см, висота: 8 см|ширина: 46 см, довжина: 63 см, висота: 63 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 22 кг/м |
| Текстиль | Поліестер |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Дикий темний дуб|Карі, Темний дуб |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 21 293 ₴

