Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
3-местная софа с шезлонгом из стали и петана. Угол переменный. С качественными подушками в крепких чехлах. 187х50/159 см, выс. 76 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 50 см |
| Высота сидения | 37 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Количество мест | 3 |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов., Сидіння: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 22 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Пра |
| Протестовано для ваги | 330 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 187 см, Висота: 76 см, Глибина: 159 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 113 см, довжина: 195 см, висота: 23 см |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| включає | Якісні подушки у міцних чохлах |
- Цена: 20 999 ₴







