Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Кресло для отдыха из алюминия и петана. Механизм плавного наклона спинки и регулируемая подножка. С подушкой для сидения в чехле из крепкого структурированного материала. 66х80 см, выс. 102 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 58 см |
| Высота сидения | 36 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Спинка: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетичн |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 25 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 25 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 66 см, Висота: 102 см, Глибина: 80 см |
| Функція | Висока спинка, Гідравлічна помпа, Покроковий механізм нахилу спинки та підставки під ноги |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| включає | Чудова подушка у міцному чохлі зі структурованого матеріалу |
- Цена: 19 499 ₴







