Кровать ELLINGE 140x200см с емкостью цвет теплый дуб Код/Артикул 3650143

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ємність для зберігання | Під матрацом |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас кровати | МеламінМеламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF., Плита ДСП |
| Кількість упаковок | 2 |
| Материал | МеламінМеламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF., ПП (поліпропілен), Плита ДСП, Фанера, Поліестер, Масив берези, Масив сосни, Сталь |
| Ножки | Масив сосни |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал., Необроблений |
| Основа ліжка | Плита ДСП |
| Прикроватная тумбочка | Матеріал: МеламінМеламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF., Плита ДСП, Наповнення: Поліестер |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 144 см, Довжина: 204 см, Висота: 35 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 43 см, довжина: 211 см, висота: 25 см |
| Розмір матраца | Ширина: 140 см, довжина: 200 см, Максимальна висота: 30 |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Середня балка | Масив сосни |
| Узголів'я підставка для ніг | Матеріал: МеламінМеламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF., Плита ДСП |
| Цвет | Теплий дуб, Чорний |
| Цікаво знати | Без матраца, Підходить для пружинних та безпружинних матраців, З ламельною основою |
- Цена: 19 499 ₴






