Обеденный стол LINTRUP 90x190/280см дикий натуральный дуб Код/Артикул 3605011

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Раздвижной обеденный стол с выдвижным механизмом. С 2 дополнительными столешницами, которые можно хранить в основном. Обеденный стол изготовлен из декоративного шпона под дуб. Можно легко расширить стол до 235 или 280 см, чтобы разместить больше людей. 90х190 см, выс. 77 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 61 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 2 |
| Простір під столом | 65 см |
| Регульований розмір | 190/235/280 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Довжина: 190/280 см, Висота: 77 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 92 см, довжина: 192 см, висота: 12 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Стіл із розсувною стільницею | В комплекті з 2 додатковими стільницями, Стільниці можна зберігати під основною |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
- Цена: 19 499 ₴




