Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
2-местный набор садовой мебели. Столик: алюминий и дерево. 70х70 см, выс. 73 см. Стулья: сталь и петан. Можно хранить стопкой.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Зібраний|Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 69 см |
| Высота сидения | 44 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином.|Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 58 см, Висота: 87 см, Глибина: 62 см|Ширина: 70 см, Довжина: 70 см, Висота: 73 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 73, 5 см, довжина: 73, 5 см, висота: 11, 5 см |
| Форма | Квадрат |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Натура |
- Цена: 18 146 ₴







