Обеденный стол AGERBY д. 119см стекло/натуральный дуб Код/Артикул 3640164

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Круглый обеденный стол со столешницей из закаленного стекла и ножками из дерева дуба. Дерево промащено специальным маслом для дополнительной защиты и подчеркивания его природного цвета. Диам. 119 см, выс. 76 см
| Материал изготовления стола | |
|---|---|
| Фасады | стекло |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 2 |
| Материал | Верхня частина: Загартоване скло, ніжки: Масив берези, Масив дуба|Масив берези, Масив дуба, Загартоване скло |
| Обработка | Промащений |
| Простір під столом | 74, 5 см |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 119 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 127 см, довжина: 133 см, висота: 11 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
- Цена: 17 999 ₴

