Стол ALLING д. 100/163см дуб + 4 Стулья BRANDE беж Код/Артикул S364382

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: ламинат. Стол можно полностью или частично разложить. 80х38/100/163 см, выс. 76 см. Стулья: ткань и сталь.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 163 см, 80 см |
| З підлокітниками | Нет |
| Каркас | Сталь |
| Кількість упаковок | 1 |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Регульований розмір | 38/100/163 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 45 см, Висота: 84 см, Глибина: 52 см|Ширина: 80 см, Довжина: 38/100/163 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 58 см, довжина: 50 см, висота: 44 см|ширина: 68 см, довжина: 89 см, висота: 13 см |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 20 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: 20 кг/м |
| Стіл із розсувною стільницею | З 2 стільницями, які піднімаються |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Овал |
| набивка | сидіння та спинка |
- Цена: 17 993 ₴

