Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Садовый короб из стали и петана. С удобной крышкой с гидравлическим подъемным механизмом. С водостойкой сумкой для хранения садовых подушек. Морозостойкий. 155х81 см, выс. 95 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Тип | Коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Верх | Поліпропілен, Петан (поліетилен) |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Каркас | Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 155 см, Висота: 95 см, Глибина: 81 см, Літр: 794, 7 л |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 90 см, довжина: 157 см, висота: 13 см |
| Сторони | Петан (поліетилен) |
| Сумка для зберігання | 100% поліестер |
| включає | Водостійка сумка для зберігання |
| внутрішній розмір | ширина:74 см, довжина:149 см, висота:89 |
- Цена: 16 499 ₴






