Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Короб для садовых подушек из морозостойкого, водонепроницаемого пластика с УФ-защитой (60% переработан). Крышка и боковые стороны открываются. 132х72 см, выс. 114 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Верх | Поліпропілен (60% перероблений) |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Каркас | Поліпропілен (60% перероблений) |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 132 см, Висота: 114 см, Глибина: 72 см, Літр: 880 л |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 136 см, довжина: 75 см, висота: 19 см |
| Сторони | Поліпропілен (60% перероблений) |
| внутрішній розмір | ширина:122 см, довжина:61 см, висота:109 |
- Цена: 16 499 ₴

