Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Массив сосны и ламинат. 150х45 см, выс. 85 см
| Габаритные размеры комода | |
|---|---|
| Вес | 61 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Особливості шухляди | Блокування шухлядиБлокування шухляд запобігає випадковому витягненню шухляд, зберігаючи при цьому можливість легкого витягнення. |
| Рейка для вішалок | Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 150 см, Висота: 85 см, Глибина: 45 см |
| Розмір в розібраному стані | довжина: 157 см, висота: 30 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Цвет | Теплий дуб, Чорний |
| Шарніри | Сталь |
| Шухляда | Лицьова сторона: Плита ДСП, дно: МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., Бокова сторона: Плита ДСП, Задня стінка: Плита ДСП |
| включає | 6 шухляд |
- Цена: 16 499 ₴





