Стол KAPPRUET д. 65см + 2 Стулья TRILLEVALLEN черный Код/Артикул S371341

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний|Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 64 см |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 70 см |
| Высота сидения | 45 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 55 см, Висота: 78 см, Глибина: 45 см|Ширина: 65 см, Довжина: 65 см, Висота: 72 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 73/9 см, довжина: 73/9 см, висота: 7, 5/68 см |
| Форма | Квадрат |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 15 896 ₴






